Главная » Школьники от 7 лет » Уход и здоровье » Здоровье школьника » Кріолікування аденоїдів у дітей

Кріолікування аденоїдів у дітей

Кріолікування аденоїдів у дітей — один із методів лікування гіпертрофії аденоїдів, коли вони збільшуються у розмірі та можуть призводити до проблем з диханням та іншими симптомами. Процедура використовує холод для зменшення розміру аденоїдів, який заморожує тканини аденоїдів. Це може бути здійснено за допомогою різних методів, таких як кріохірургія або кріотерапія.

Основні переваги процедури включають мінімальне інвазивне втручання, менший біль та швидке одужання. Кріолікування аденоїдів у дітей може бути менш травматичним порівняно з іншими методами лікування, такими як хірургічне видалення аденоїдів, діти відчувають менший біль, а відновлення після процедури проходить дуже швидко.

Проте перед виконанням будь-якого медичного втручання важливо звернутися до кваліфікованого медичного фахівця, який зможе оцінити відповідність даного методу конкретній ситуації та дитині.

Як відбувається кріотерапія аденоїдів

Процедура безболісна та проходить із дітьми в ігровій формі. Безпосередньо перед процедурою дитину не треба годувати. Лор здійснює місцеве знеболювання через ніс. Після цього в носові ходи вводять спеціальні трубочки. Через них на аденоїди впливають рідким азотом. Процедура триває всього кілька секунд, а загальна кількість таких підходів складає 2-3 рази.

Після першого сеансу кріо процес відновлення займає приблизно до 2 тижнів. Через 2-3 місяці процедуру повторюють. На момент проведення процедури, дитина має бути клінічно здоровою.


Переваги та недоліки кріотерапії

Показанням до проведення кролікування є аденоїдит (1 та 2 стадії), гострий та хронічний риніт, часті застуди через аденоїди.

Переваги цього метода:

  • лікування аденоїдів у дітей без операції;
  • безболісність методу;
  • зменшення кількості застуд;
  • загартовування організму;
  • є одним з найбільш ефективних методів лікування інших ЛОР-захворювань.

Але не завжди досягається бажаний результат (найчастіше у дітей з 3 ступенем запальних процесів). Також можливе загострення симптоматики протягом кількох днів після процедури. Не рекомендується проводити процедури дітям віком до 4 років. Це спричинено тим, що діти лякаються будь-яких маніпуляцій у кабінеті лікаря та починають плакати, у такому стані дитини проведення процедури стає неможливим. Також процедура ускладнюється тим, що маленьким дітям важко чітко виконувати вказівки лікаря, що унеможливлює якісне проведення лікування.

С удовольствием разместим Ваши статьи и материалы с указанием авторства. Ждем их на почту Late-maestro@ukr.net

Обсудить «Кріолікування аденоїдів у дітей» на Форуме


20.05.2024  4935

Система Orphus
Прокомментируете?

Добавить комментарий через сайт

Введите сумму чисел с картинки

родители, дети, Киев

Добавить комментарий через Facebook