Главная » Школьники от 7 лет » Психология, воспитание, учеба » Учеба в школе » Як допомогти дитині вступити до Кембриджу

Як допомогти дитині вступити до Кембриджу

Вступ до Кембриджського університету — одна з найамбітніших цілей для будь-якого студента, зокрема для українських школярів. Процес подачі документів до одного з найпрестижніших університетів світу може бути складним, але з правильним підходом і підготовкою ця мета є досяжною. Ось кроки, які допоможуть дитині з України підготуватися та успішно подати документи до Кембриджу.

Раннє планування і підготовка

 • Відмінні академічні результати
  Високі оцінки у школі є основою для вступу до Кембриджу. Особливо важливо добре здати зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) або міжнародні іспити, такі як A-levels або IB (International Baccalaureate).
 • Вибір предметів
  Дитина повинна обирати предмети, які відповідають обраній спеціальності. Наприклад, для вступу на факультет природничих наук необхідні хороші знання з математики та фізики.
 • Англійська мова
  Високий рівень володіння англійською мовою обов'язковий. Необхідно скласти міжнародний іспит з англійської, такий як IELTS або TOEFL, з високим балом. Для вступу до Кембриджу вам, ймовірно, знадобиться рівень не нижче C1 (Advanced) за системою CEFR. Кембриджська програма навчання допоможе оволодіти англійською як найшвидше. Зазвичай приймаються результати IELTS або TOEFL. Для IELTS зазвичай потрібно отримати мінімум 7.0-7.5 балів, а для TOEFL – не менше 100 балів.
  Вивчення англійської мови до рівня, необхідного для вступу до Кембриджу, вимагає часу, наполегливості і систематичного підходу. З правильним плануванням, використанням різноманітних ресурсів і постійною практикою ви зможете досягти бажаного рівня і успішно скласти необхідні іспити.

Зовнішні іспити і сертифікати

 • A-levels або IB
  Багато міжнародних студентів складають A-levels або проходять програму IB. В Україні можна знайти школи, які пропонують підготовку до цих іспитів.
 • Додаткові курси
  Корисними будуть підготовчі курси, які можуть допомогти поглибити знання у відповідних галузях і підготуватися до специфічних вступних іспитів.

Підготовка до вступу

 • Особиста заява (Personal Statement)
  Це один з найважливіших документів. У ньому дитина має показати свою мотивацію, інтерес до обраної спеціальності, академічні досягнення та позакласні активності.
 • Рекомендаційні листи
  Важливо мати хороші рекомендації від вчителів або професорів, які можуть підтвердити академічні здібності і потенціал студента.
 • Інтерв'ю
  Багато факультетів Кембриджу проводять інтерв'ю з кандидатами. Важливо підготуватися до цього етапу, практикуючи відповіді на типові питання і демонструючи глибокі знання з обраної спеціальності.

Подача документів

 • UCAS
  Заявка на вступ до Кембриджського університету подається через систему UCAS (Universities and Culleges Admissions Service). Важливо ознайомитися з дедлайнами та вимогами до документів.
 • Вступні іспити
  Деякі спеціальності вимагають складання додаткових вступних іспитів, таких як STEP (Sixth Term Examination Paper) для математики. Важливо зареєструватися і підготуватися до цих іспитів заздалегідь.

Фінансова підтримка

 • Стипендії
  Існує багато стипендій для міжнародних студентів. Варто дослідити можливості отримання фінансової підтримки, як від самого університету, так і від інших організацій.
 • Фінансова допомога
  Деякі фонди і організації пропонують гранти і позики для студентів з України. Важливо подати заявки на такі програми вчасно.

Підтримка під час підготовки

 • Консультації з освітніми агентствами
  Можна звернутися до агентств, які спеціалізуються на підготовці до вступу в закордонні університети. Вони можуть надати корисні поради і допомогу.
 • Участь у конкурсах і олімпіадах
  Участь і перемоги в міжнародних конкурсах і олімпіадах можуть значно підвищити шанси на вступ.

Вступ до Кембриджського університету — це складний, але здійсненний процес. Ретельна підготовка, високі академічні результати, відмінне знання англійської мови та активна участь у позакласних заходах можуть значно підвищити шанси на успішне зарахування. Важливо підтримувати дитину на кожному етапі підготовки і допомагати їй вірити у свої сили і можливості.


С удовольствием разместим Ваши статьи и материалы с указанием авторства. Ждем их на почту Late-maestro@ukr.net

Обсудить «Як допомогти дитині вступити до Кембриджу» на Форуме


27.05.2024  2974

Система Orphus
Прокомментируете?

Добавить комментарий через сайт

Введите сумму чисел с картинки

родители, дети, Киев

Добавить комментарий через Facebook


загрузка...