Главная » Киевский справочник

Национальный музей медицины Украины

Национальный музей медицины Украины, киевский справочник для родителей и детей

Посмотреть адрес на электронной карте Киева»

вул. Б.Хмельницького, 37
2231574, 2242912
www.histomed.kiev.ua

Час роботи: Вт.- Сб.З 9-30 до 18-00

Обідня перерва: З 13-00 до 13-30

Екскурсії проводяться о 12-00 та 14-00

Вартість: Школярам, студентам, пенсіонерам, дітям -15 грн.* Дорослим - 25 грн.* *Точну вартість можна дізнатися за телефоном: 234-15-74

Національний музей медицини України було створено у м.Києві у 1973 р. Він розташований у будинку колишнього анатомічного театру Київського Університету, який було збудовано по проекту відомого архітектора О.Беретті у 1853 р. Він є пам'яткою архітектури XIX ст.
Засновником музею був заслужений діяч науки України, доктор медичних наук, професор О.А. Грандо, зараз же музей очолює заслужений лікар України, доктор медичних наук В. П. Шипулін.
В музеї представлено розвиток медицини в Україні з стародавніх часів до наших днів. В основу організації музею була покладена новітня концепція музеєзнавства, яка дозволила використати науково-методичні і документальні матеріали та експонати у комплексі з архітектурними, художньо-технічними і аудіовізуальними засобами. Крім стендової експозиції в музеї створені оригінальні інтер'єри, з портретними фігурами відомих вчених і лікарів, та діорами, присвячені найбільш визначним подіям в українській медицині.


В експозиції музею широко представлені і твори українського образотворчого мистецтва, що пов'язане з медичною тематикою.
Національний музей медицини України є одним з найбільших медичних музеїв не тільки в Україні, але і у Європі. Робота по створенню цього музею була у 1983 р. удостоєна Державної премії України у галузі науки і техніки. Указом Президента України від 15 лютого 1999 р. надано статус Національного.

Автор: Валентина
Дата добавления: 2009-09-02
Просмотров: 18858
Место найдено по ключевым словам: Национальный музей медицины Украины, киевский справочник для родителей и детей

   

Комментарии

Добавить Ваш комментарий:

Введите сумму чисел с картинки

киевский семейный портал сайт для родителей и детей

загрузка...