Навчання онлайн: які існують безкоштовні курси для українців
Для українців відкрили безкоштовний доступ до різних онлайн-курсів, де можна вдосконалити навички, вивчити іноземну мову та дізнатися багато корисної інформації. Пропонуємо вам добірку безоплатних курсів, онлайн-платформ та застосунків, які стануть у нагоді тим, хто прагне вчитися або опановувати нову професію.
Онлайн-курси від порталу "Prometheus"
На платформі онлайн-освіти "Prometheus" ви знайдете велику кількість безкоштовних онлайн-курсів на різноманітну тематику. Весь матеріал у лекціях подається українською. Серед розробників курсів — фахівці, спеціалісти, експерти та навіть міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.
Які курси пропонують:
- "Успішний стартап: від ідеї до масштабування";
- "Курс із соціально відповідального блогінгу "MOLOблогерстVO!";
- "Основи тактики застосування коптерів DJI Мavic 3 та Autel EVO II в бойових умовах";
- "Критичне мислення в українському контексті";
- "Застосування технологій в умовах війни";
- "Академія таксі";
- "ІТ-продукт з нуля: з чого розпочати та як розвивати?";
- "Вебпрограмування з Python та JavaScript CS50";
- "Права людини для держслужбовців";
- "Нова фізична культура: Футбол" та інші.
Дізнатися про усі безкоштовні онлайн-курси можна за посиланням. Реєстрація на курси відбувається на сайті, на деякі — лише по запрошенню.
Онлайн-курси для менеджерів з культури
На сайті "Культура і Креативність" безкоштовно пропонують пройти 16 різних курсів. Матеріал подається на восьми мовах. Курси від європейських експертів можна пройти безпосередньо на сайті. По завершенню, ви зможете отримати сертифікат, відповівши на питання тесту. Документ про проходження курсу надається в електронному вигляді англійською.
Які курси пропонують:
- "Культурна журналістика";
- "Партнерство та фандрейзинг";
- "Комунікації";
- "Маркетинг";
- "Медіа-пітчинг";
- "Стратегічне планування" та інші.
Детальніше про цей проєкт та усі курси можна дізнатися за посиланням.
Онлайн-курси та лекції від освітньої платформи "Coursera"
На порталі "Coursera" українцям надали безкоштовний доступ до 2637 курсів на різні теми: бізнес-аналітика, графічний дизайн, Python тощо. Онлайн-курси в "Coursera" — це навчання від світових університетів та компаній.
Які курси пропонують:
- "Наука про добробут" (The Science of Well-Being);
- "Фінанси" (Financial Markets);
- "Введення в психологію" (Introduction to Psychology);
- "Прямий і венчурний капітал" (Private Equity and Venture Capital);
- "Вступ до математичного мислення" (Introduction to Mathematical Thinking);
- "Соціальна психологія" (Social Psychology) та інші.
Детальніше про всі курси можна дізнатися за посиланням. Щоб отримати доступ до занять необхідно залишити заявку. Програму для курсів надали провідні світові університети (Стенфордський, Сіднейський, Лондонський тощо) та компанії.
Безкоштовне вдосконалення знань від проєкту "Освітній Хаб міста Києва"
Соціально-освітня ініціатива "Освітній Хаб міста Києва" є структурним підрозділом "Освітня агенція міста Києва", яка підпорядковується Київській міській державній адміністрації. На сайті безкоштовно пропонують отримати або покращити навички, які мають попит на ринку праці. Навчання проходить у вигляді онлайн-курсів або практичних тренінгів. Після проходження можна отримати сертифікат.
Які курси пропонують:
- "Управління людьми і проєктами";
- "Персональна ефективність";
- "Продажі і комунікації";
- "Покоління зумерів";
- "Професія: Державний службовець";
- "Професія: Онлайн лікар";
- "Професія: Вчитель (Мистецтво викладання)";
- "Професія: Дієтолог";
- "Професія: Продавець непродовольчих та продовольчих товарів";
- "Ораторське мистецтво (у форматі SCORM)" та інші.
Дізнатися про усі курси можна за посиланням. Також у вільному доступі — освітні серіали, матеріали з підвищення кваліфікації та інша корисна інформація.
Безкоштовні курси від студії онлайн-освіти "Educational Era"
На сайті студії освіти можна знайти онлайн-курси, спецпроєкти, інтерактивні підручники та освітні блоги. Під час навчання у вільному доступі надаються відеоматеріали, інтерактивні завдання. Також є можливість поставити питання та обговорити їх на форумі. Після успішного проходження курсу ви отримаєте сертифікат.
Які курси пропонують:
- "Мовити" (курс з вивчення української мови);
- "Окей, ґуґл: як стати підприємцем?";
- "Етика фахівця з фінансів та інвестицій";
- "Сучасний догляд за новонародженими";
- "Повний курс з історії України" та інші.
Дізнатися про усі курси можна за посиланням.
Онлайн-курси від освітнього майданчика "Креативна практика"
Онлайн-платформа для освіти та кар’єри "Креативна практика" надала українцям доступ до безкоштовних курсів з дизайну, вебдизайну, програмування, а також курс про гранти. Курси складаються з модулів, які треба проходити. Щоб перейти на новий модуль необхідно пройти нескладний тест. Після завершення надається сертифікат.
Які курси пропонують:
- "Основи дизайну";
- "Прискорений курс роботи з Webflow";
- "З Figma до Webflow";
- "Європейські гранти для культурних та креативних проєктів";
- "Гранти Українського Фонду Стартапів".
Детальніше про освітню програму та курси дізнайтесь за посиланням.
Онлайн-платформа "Alison"
Платформа "Alison" пропонує понад 4000 безкоштовних онлайн-курсів англійською мовою у дев’яти різних категоріях, серед яких — курси з вивчення іноземних мов. Ви зможете безоплатно вивчати англійську, німецьку, французьку, іспанську, італійську та інші мови. В наявності також вивчення мови жестів інших країн.
Які курси пропонують:
- Курси з IT;
- Мовні курси;
- Курси з менеджменту;
- Курси з маркетингу;
- Курси з інженерії та будівництва та інші.
Дізнатися про усі безкоштовні курси можна за посиланням. По завершенні курсу можна отримати диплом або сертифікат.
Безкоштовні курси від "ВУМ online"
"ВУМ online" це освітня ініціатива, що поширює сприяє розвитку громадянського суспільства в Україні. Українцям пропонують більш ніж 30 сучасних тем для навчання. Викладачі курсів — фахівці у своїй сфері. Навчальння сформоване з відеолекцій, практичних завдань та контрольних запитань.
Які курси пропонують:
- "Стратегії сталого розвитку для міст і громад: практичні поради";
- "Книжковий маркетинг для видавців";
- "Принципи соціальної ринкової економіки";
- "Основи реформи охорони здоров’я з допомогою eHealth (для лікарів)";
- "Ефективне управління спільною власністю через ОСББ";
- "Брендинг міст і територій" та інші.
Більше про усі курси — за посиланням.
Безкоштовна програма від Google "Розвивайте кар’єру з Google Cloud: ML та дані"
Американська корпорація Google пропонує українцям пройти безкоштовну програму "Розвивайте кар’єру з Google Cloud: ML та дані" та отримати знання та практичні навички роботи з хмарними технологіями.
Зазначається, що доступ до платформи надається на 60 днів. Заняття почнуться з 1 лютого 2023 і триватимуть до 1 квітня 2023. Зареєструватися можна до 28 березня 2023 року. Доступ до навчальної платформи буде активним 60 днів від моменту реєстрації.
Учасники програми зможуть отримати безкоштовні ваучери на складання іспиту, щоб отримати міжнародну сертифікацію Google Cloud, а також інші нагороди. Програма розрахована на ІТ-фахівців, розробників та студентів, які планують розвиватися у сфері хмарних технологій та розуміти Machile Learning. Також програма буде корисна економістам, фінансистам, бізнес-аналітикам тощо.
Безкоштовний додаток для вивчення іноземної мови "uTalk"
Українцям надали можливість безкоштовно обрати одну іноземну мову для вивчення у застосунку "uTalk". Щоб скористатися цією можливість необхідно завантажити додаток. Деталі — за посиланням.
Безкоштовний доступ до англійської мови у застосунку "Duolingo".
Розробники наголошують, що курси у застосунку "Duolingo" ефективно й дієво розвивають навички читання, слухання та говоріння. Можна обирати, скільки хвилин на день ви плануєте навчатися. Навчання розпочнеться після короткого тестування, яке потрібно, щоб визначити ваш рівень знання мови.
Безкоштовні курси від ВООЗ
Всесвітня організація охорони здоров'я пропонує студентам, волонтерам та лікарям пройти безкоштовні курси з надання першої допомоги, лікування та діагностики хвороб, емоційної підтримки тощо. Ознайомитися з курсами можна за посиланням. Матеріали у більшості з них надаються англійською.
Наш Київ, Ліза Селіщева 25.01.2023 12003
Больше новостей Киева
- У вересні інфляція в Україні прискорилася14.10.2024 12062
- Місто готове до початку опалювального сезону14.10.2024 12062
Автор: ????
Дата: 24.10.2023 07:38
?? ???? ????? ? ?????????? ???????. ??????, ?? ?????? ???????? ????????? ? ??????? ????????? ?????????, ???????? ?? ??? ??????, ?? ???????? ??????? ????????? ?? ?????? ? ??, ??? ????????? ?????????? ???? ?????????? ? ??????, ???????? ????????? ????? ???????? ???????? ??? https://bagatolososia.kiev.ua/, ??? ?? ??????????? ?????????? ????????? ????????. ??? ?????? ? ??, ??? ?????????? ????????? ??????? ? ?????? ??? ?????????. ???????? ???????, ?? ?? ???????????? ?????? ????????? ??????? ????? ?????, ?? ? ??? ????????
Автор: deekshitha
Дата: 05.08.2023 11:53
A detailed discussion of the differences between the two languages ​​makes it clear which one is easier to learn.<a href="https://360digitmg.com/malaysia/certification-program-in-data-science">data science malaysia</a>
Добавить комментарий через сайт
Добавить комментарий через Facebook