«Весела Корівка» розігрує круті подарунки для дітей

Главная » Наш Киев

   

«Весела Корівка» розігрує круті подарунки для дітей

Дуже часто перед мамами постає питання, який перекус обрати для своєї дитини, коли час основного прийому їжі ще не настав, але «похрумтіти» чимось ну дуууже кортить. Зазвичай така ситуація виникає під час прогулянки або коли треба кудись їхати. А для дитини треба обрати перекус смачний та корисний, що не так просто, як може здатися на перший погляд.  Адже те, чого хочеться малечі, - це не завжди корисно і навпаки.

Але ми знаємо один з таких перекусів – смачний, корисний та цікавий для дитини – це СирХрум від  торгової марки «Весела Корівка».

СирХрум - це здоровий перекус, який не має барвників та консервантів, збалансований за своїм складом - містить білки, жири (сир плавлений) та вуглеводи (хлібні палички), джерело кальцію, який особливо потрібен дітям. СирХрум має зручну упаковку, дітям цікаво їсти цей сир хлібною паличкою, що додає певний елемент гри. Більше того, СирХрум зберігається без холодильника, а це значить, що його можна брати з собою усюди, на будь-яку прогулянку, і дитина не залишиться голодною.
Але це ще не все. Саме зараз проходить цікава акція від «Веселої Корівки», у якій можна обміняти етикетки від СирХрум на круті гарантовані подарунки. Серед них:
- мітенки та шкарпетки з монстриками;
- м’які пухнасті іграшки-монстрики;
- футболки-розмальовки.

Також, раз на місяць серед усіх учасників додатково будуть розігруватись 3D-ручки, колонки та ігрові приставки! Акція діє до 30.11.2018 включно.

З більш детальними правилами участі можна ознайомитись на сайті - https://monstrogolod.com.ua. А також пройти цікавий тест, який підкаже, яким з монстриків є ваша дитина. Результати тесту допоможуть вчасно зорієнтуватись, та вгамувати «монстроголод» вашого малюка.

Автор: админ
Дата добавления: 21.09.2018
Просмотров: 6574
Событие найдено по ключевым словам: ВеселаКорівка, СирХрум, ВгамуйМонстроголод, розіграш національнепромо

   

ЧИТАЙТЕ ДРУГИЕ НОВОСТИ КИЕВА

Комментарии

Добавить комментарий через сайт

Введите сумму чисел с картинки

родители, дети, Киев

Добавить комментарий через Facebook


загрузка...

загрузка...